Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] TeNzHasztagiem vs eS-trzy-igrek


TeNzHasztagiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zapytasz co z raperami? Poskładani #Origami

Kto ich mógł zniszczyć ? Oni sami, opętani,

Mieli podpisać cyrograf, są debilami, pojebani,

Nie muszę brać ich na cel, bo umarli wersami.

Byli słabi, do niczego, moje punche unikaty,

Chcesz mnie ranić? Nie ma opcji #Walka z wiatrakami.

A właściwie z jednym, co ma kurewską obronę,

Na każdy Twój marny punch, na pewno odpowiem.

Na rzeźnie idę z mieczem, podejmuję rękawicę dziś,

Nie znajdziecie mnie we mglę, koniec już, #Silent Hill.

Jestem pewny siebie, nie wiem czemu tak dzieje się,

Chcesz podważyć moje zdanie? To na Ciebie czeka śmierć.

Pewna jest, ściąga kaptur, kose sobie szykuję już,

Gleba więc, poddaj się, bo masz na gardle ostry nóż.

Twój zgon jest mało ważny, ale trochę mnie cieszy,

Nie masz po co się modlić, trzeba było nie grzeszyć.

 

 

Pobierz może na razie inną

Opublikowano

Nie wiem co jest grane, na pc wgl na mpc nie moge wejsc a teraz ogarniam i na tel mi wbija. Zara biore sie za tekst i wstawiam, sorry za opoznienia. Moze jeszcze zrobie z przegladarka cos...

Opublikowano

Nie mogę edytować posta na tel więc piszę tekst w nowym poście...

 

 

Choć przerastają mnie o głowę i nie dorastam im do pięt,

poczują lęk gdy zacznę wycinać ich w pień.

Sen zamienię dziś w koszmar- to spontan rap.

Jak? Ja mam takt by zniszczyć ten idealny świat.

Po pierwsze skille, ile? Wiesz ich nie zliczę,

jest ich tyle, że liczę je jak przeruchane dziewice.

Po drugie się nie mylę,

prawda umarła ale ja ją przepiję!

Po trzecie styl, to nie ego tylko wiara,

przyszła sama i cała się mi oddała.

Teraz nowy plan by rozjebać wszystkich wokół,

jestem gotów, będą uciekać znowu.

Brak im polotu, ja chcę sięgać nieba,

nie skaczę z nimi- na sobie polegam.

Istny letarg, daj mi prądu bo od frontu wejdę,

na pętle, nie na krześle, więc polecę a nie pęknie!

Później zejdę ze szczytu, będziemy wszyscy równi,

spójrz na pierwsze wersy i napisz kto rozkurwił!

 

 

Dla tych co napiszą, że wersy nierówne: tekst ma 18 linii z czego kilka jest krótszych by wyszła 16stka (trzeba sb rytmicznie go w głowie ogarnąć no ale...])

Opublikowano

Esa tekst :) po co te hasztagi w pracy tegozhasztagiem? :p

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

TenzHasztagiem

 

 

__

Tak na marginesie es 3 igrek napisał jakieś gowno, a nie tekst. Chłopiec nie wie chyba co to rap, a to co napisał jest bezsensu jak jego życie :D

Opublikowano

nakou szmaciaku zmieniłeś nick i dalej się udzielasz? hahahahaha beka z gimba jak zwykle :) właśnie pokazałeś co to rap ostatnim swoim wierszykiem xD czekam na dalsze odcinki "śmiej się ze mnie bo jestem takim debilem, iż nie ogarniam a każdy ma beke" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...